Rezidence Kavčí Hory

Lokalita: Praha 4 - Krč, Milevská
Typizace: od 42 m2 do 249m2, 1+kk - 6+kk
Cena: od 3 775 450 Kč do 41 503 770 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lexxus.cz/detail-projektu/199-rezidence-kavci-hory?formAction=search&name=Kav%c4%8d%c3%ad+Hory&forsale=1
Prodejce:
Rezidence Kavčí Hory

Byty jsou navrženy tak, aby umožnily unikátní výhled k Vltavě, historické části Prahy a do Centrálního parku, v popředí nově vyrůstající komerční a rezidenční čtvrti.

Architektonická kancelář A.D.N.S. navrhla soubor dvou budov, kde především dvanáctipodlažní budova A vytváří nezaměnitelným prvkem průhledového otvoru dojem plynulého pokračování sousedního přírodního parku do zeleně vilové čtvrti svažující se k Vltavě. Nejen toto odlehčení dodává Rezidenci Kavčí Hory rozměr velkorysého řešení světla a prostoru, které se projevuje v celém architektonickém záměru projektu. Ve velké míře je zde využito spojení luxusních a moderních materiálů v interiérech s přírodním kamenem na fasádě, skla a prvku exotického dřeva na terasách. Vaše hosty můžete přivítat v pohodlí prostorné vstupní haly se stálou recepční službou, která dohlíží na vaši bezpečnost, mimo jiné prostřednictvím moderního monitorovacího kamerového systému. Recepce vám poskytne i další služby, které dnes již patří do standardu rezidenčního bydlení, v přízemí také najdete komfortní privátní fitness centrum. Tři podzemní podlaží nabízí dostatek parkovacích stání s bezbariérovým přístupem a sklepní kóje přiřazené k jednotlivým bytům, 2 výtahy vás rychle a bezpečně dopraví domů – v případě nejluxusnějších jednotek v posledním patře doslova až do vašeho bytu. Menší objekt B nabízí celkem 23 bytů ve velikosti 1+kk až 3+kk, dominantní budova A vám dává možnost širokého výběru z 65 bytů od nejmenších 1+kk, praktických 2+kk, prostorných 3+kk a 4+kk až po největší mezonetové byty 5+kk a nejluxusnější střešní suity 6+kk se zahradní terasou. Byty v přízemí mají kromě teras i vlastní předzahrádku, navazující na parkovou úpravu zeleně, určené pouze pro obyvatele Rezidence Kavčí Hory. Dispoziční řešení bytů vám umožní zachování dostatečného soukromí jednotlivých členů rodiny, pro společně trávené chvíle jsou potom navrženy prostorné obývací pokoje s jídelnou a špičkově vybaveným kuchyňským centrem, zahrnutém již v základní ceně bytových jednotek. Velká část větších bytů má standardně dvě koupelny, myslíme i na dostatek úložných prostor, místnosti pro samostatnou šatnu apod. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům na vytvoření individuálních řešení interiéru, za předem stanovených podmínek a při respektování stavebního harmonogramu nabízíme možnosti dalších klientských změn. Použité materiály jsou však ve špičkové kvalitě a věříme, že si ve vysokém standardu určitě vyberete – rádi vás doprovodíme do kuchyňských, koupelnových a podlahových studií našich partnerů, kteří vám ochotně předvedou širokou škálu materiálů dodávaných již v základní ceně bytu.

Kulturní, historický a především ekonomický význam Prahy jako hlavního města České republiky předurčuje zájem investorů a zájemců o život a kvalitní bydlení v metropoli na celém svém území. Atraktivních lokalit s výbornou dopravní dostupností do centra, komplexní občanskou vybaveností a možností relaxace ve volném čase však již není mnoho a každý nový projekt splňující požadavky náročných zájemců o luxusní bydlení vzbuzuje právem veliký zájem. Rezidence Kavčí Hory vám nabízí nový pohled na bydlení. Z jedné strany Centrální park na Pankrácké pláni a rozvíjející se administrativní a obchodní centrum Arkády Pankrác přímo nad stanicí metra C, s návazností na dálnici D1, z druhé strany neopakovatelný výhled na vltavské panorama a Pražský hrad – stále můžete objevovat nové pohledy z budovy, která se i svojí moderní architekturou již brzy zařadí mezi dominanty této městské části. Praha 4 – Pankrác se v současné době řadí mezi nejvyhledávanější lokality Prahy, jak pro kvalitní bydlení, tak i z pohledu velkých společností, které sídlí v nově budovaných administrativních centrech. Navazující oblast Kavčích Hor je přitom vyhledávanou oázou klidu, vycházek, relaxace a sportu. To vše vyvolává vysokou poptávku po moderním bydlení, díky které jsme se rozhodli pro projekt, který vám nyní představujeme.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů