Rezidence Jubileum

Lokalita: Praha 7 - Holešovice, Komunardů
Typizace: od 1+kk do 3+kk, od 31m2 do 123m2
Cena: od 55 000 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.jubileum.cz/podrobny-popis-projektu.html
Prodejce:
Rezidence Jubileum

Jubileum startuje
Rezidenční komplex na ulici Komunardů v Holešovicích v Praze 7 nabídne 100 moderních bytových jednotek zasazených do dynamicky se rozvíjející městské čtvrti. Stavební povolení nabylo právní moci na počátku tohoto roku a stavební práce budou zahájeny v květnu. První byty budou připraveny k nastěhování na podzim r. 2010. Rezidence je navržena pro mladé páry, rodiny i starší obyvatele, kteří chtějí žít v centru Prahy, ale nechtějí platit přehnané ceny v historické části města. Rezidence Jubileum nabízí m2 již od 55 000 Kč a patří tak k těm dostupnějším projektům v Praze.

Díky dynamicky se rozvíjejícímu okolí a vysoké kvalitě projektu se Rezidence Jubileum může stát inspirací pro další pražské rezidenční projekty. Kvalita bydlení je založena nejen na kvalitě vybavení bytů a budov. Obytný soubor sám sobě vytváří přitažlivé prostředí díky tomu, že do městské architektury přináší nové prvky použití zeleně. Více než 1400 m2 intenzivní zeleně na střechách a společná zahrada otevřená pohledům z přístupové pasáže napomáhá vytvořit zelený ostrov. (-> více se dozvíte v sekci Proč stavíme zelené střechy). Vlastnit byt v Rezidenci Jubileum je přitažlivou možností pro všechny zájemce o kvalitní bydlení i pro ty, kteří hledají investici do budoucna.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů