Rezidence Jiviny

Lokalita: Praha 6 - Ruzyně
Typizace: 1+kk - 4+kk, 40 - 139 m2
Cena: 2,2 - 6,2 milionů Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://jiviny.tide.cz/o-projektu.html
Prodejce:
Rezidence Jiviny

Polyfunkční dům Rezidence Jiviny leží v prostředí rodinných vilek v Praze 6 – Ruzyni, v části zvané Zadní Jiviny. Projekt využívá mírně svažitého terénu od severu k jihu, okna bytů jsou tedy orientovány především k východu a západu.

Areál se skládá ze tří objektů postavených na společné podnoži. Jižní objekt (přístupný z Karlovarské ulice) je určen pro komerční účely. Má celkem šest podlaží, z toho dvě podzemní určená pro parkování.

Severní a prostřední objekt jsou přístupné z ulice „Pod Karlovarskou silnicí", případně schodištěm z ulice „Karlovarské" a jsou určeny pro bydlení. Mají 3, resp. 2 nadzemní podlaží a 2 podzemní podlaží. Oba objekty mají vstup po chodníku přímo ke komunikačnímu jádru se schodištěm a výtahem. Domy jsou řešeny jako klasické bytové sekce, tj. kolem schodiště je na patře rozmístěno vždy několik bytů. Můžeme zde najít širokou nabídku bytů – od malých bytů 1+kk (převážně v nižších podlažích) k velkým bytům 4+1 (převážně ve vyšších podlažích). Byty jsou maximálním způsobem propojeny s exteriérem - přízemní byty mají dle možností vymezenou plochu předzahrádky, byty v patrech mají dle možností terasy nebo balkony, případně francouzská okna. Každý byt je vybaven vlastním měřením energií (elektro, studená a teplá voda, vytápění) a je napojen na telefon a televizní anténu. Z ulice „Pod Karlovarskou silnicí" je přístupné podzemní parkoviště, které slouží všem třem objektům areálu. Parkoviště je částečně dvouúrovňové, horní úroveň je přístupna výtahem pro vozidla.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů