Rezidence Jeseniova - Park Parukářka

Lokalita: Praha 3 - Žižkov, Jeseniova
Typizace: 1+kk - 4+kk, od 44 m2 do 120 m2
Cena: od 2 945 333 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realitkacs.cz/cs/developersky-projekt/rezidence-jeseniova-park-parukarka-139/?cataloguesearch_sent=1&project_fulltext[0]=Jeseniova&filtersSubmit=Hledat&off=0
Prodejce:
Rezidence Jeseniova - Park Parukářka

Rezidence Jeseniova – bytový komplex, který tvoří čtyři bytové domy s recepcí. Nabízí se 149 bytů od garsoniér až po byty 4+kk. Celkové výměry jsou 44 m2 až 120 m2.

Rezidence Jeseniova – bytový komplex, který tvoří čtyři bytové domy s recepcí. Nabízí se 149 bytů od garsoniér až po byty 4+kk. Celkové výměry jsou 44 m2 až 120 m2. Ke každé bytové jednotce náleží g. stání a sklepní koje. Samozřejmostí jsou také balkony nebo terasy. Budovy jsou zasazeny přímo na okraj parku Parukářka. Sousedství parku Parukářka nabídne mnoho způsobů využití volného času v těsném sousedství centra Prahy a mají velmi dobrou dostupnost všech potřebných zařízení a služeb.

Rezidenční bydlení v lokalitě Prahy 3, přímo u parku Parukářka

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů