Rezidence Dobrovského

Lokalita: Praha 7 - Holešovice, Dobrovského
Typizace: od 49m2 do 95m2
Cena: od 4 284 172 Kč do 8 405 995 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lexxus.cz/detail-projektu/168-rezidence-dobrovskeho?formAction=search&name=Dobrovsk%c3%a9ho&forsale=1
Prodejce:
Rezidence Dobrovského

Zkolaudováno
Celkovou rekonstrukcí objektu Dobrovského č.o. 9 vznikne 9 velmi kvalitních bytů a 3 nebytové prostory. Citlivě provedené opravy celého objektu mu vrátí jeho majestát a oživí bohatou historii domu, ve kterém žil malíř Antonín Slavíček. Dům z roku 1893 byl postaven v neorenesančním stylu a jeho hlavní fasáda je v každém podlaží dekorována odlišnými architektonickými prvky, shora pak ukončena výraznou korunní římsou. Jeho cenná a bohatá architektura bude zachována a současně přizpůsobena vysokým nárokům na bydlení. Dům je atraktivní nejen svou polohou v oblasti Letné, ale i blízkostí do centra Prahy. V dosahu jsou jedny z nejkrásnější parků a to Stromovka a Letenská pláň. Občanská vybavenost je samozřejmostí, stejně tak i dopravní dostupnost. K dispozici je také parkování.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů