Rezidence Císařka II

Lokalita: Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 5
Typizace: 1+kk - 4+kk, od 34 m2 do 120 m2
Cena: od 3 240 427Kč do 11 232 724Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.cisarka.finep.eu/synweb/docs/uec_cisarka.aspx
Prodejce:
Rezidence Císařka II

Základní myšlenkou celého projektu je realizace „zahradního města“ v moderní podobě.

Domy jsou téměř ze všech stran obklopeny zelení. To umožnilo minimalizování automobilové doprava v areálu, která je co nejdříve odvedena do podzemních parkingů. Umístění na výrazném jižním svahu zajistí pro všechny byty nejen dostatek slunce, ale také kvalitní a ceněné výhledy na pražské panorama nebo do okolní zeleně. Byty v celé lokalitě jsou dispozičně řešeny velmi různorodě tak, aby odpovídaly různým požadavkům budoucích obyvatel, společným jmenovatelem je samozřejmě zajištění kvality bydlení: 3-5 podlažní bytové objekty vesměs ve formě viladomů s ustupujícími podlažími umožní doplnit řadu bytů nadstandardními terasami, přízemní byty mají vlastní zahrádky, ostatní byty jsou vždy opatřeny balkónem. V projektu se najdou i „lahůdky“: střešní nástavby, zimní zahrady, mezonetové byty, byty s možností dvougeneračního bydlení, byty s vlastním vstupem přímo z terénu a také 4 luxusní rodinné vily. Kvalitní výhledy jsou podpořeny velkými plochami oken, které jsou v exponovaných místech řešeny jako rohová případně přes 2 podlaží.


Nový projekt „Rezidence Císařka“ poblíž bývalé stejnojmenné viniční usedlosti je situován do velmi oblíbené rezidenční oblasti městské části Praha 5 na rozhraní Motola, Strahova a Hřebenek mezi ulicemi Podbělohorská a Pod Kotlářkou. Lokalita na jihu přímo navazuje na zalesněný vrch přírodní památky Skalka - lesoparku vhodného pro klidné procházky, na severu pak na rozlehlý a oblíbený park Ladronka, který již v současnosti a především v budoucnosti slibuje bohaté kulturní a sportovní vyžití díky plánovanému kulturnímu centru. Z hlediska občanské vybavenosti je výhodou blízká základní škola Na Homolce a snadná dosažitelnost špičkového zdravotnického servisu v nemocnicích Na Homolce a Motole. Snadno dosažitelná jsou také nákupní centra Nový Smíchov a Shopping park Zličín. Při ulici Podbělohorská se dále počítá v rámci vlastní výstavby s rozšířením o další služby, obchody a restauraci, které dotvoří zázemí kvalitního bydlení v dnešním slova smyslu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů