Rezidence Chomutovka

Lokalita: Chomutov -
Typizace: 1+kk - 4+kk, 43m2 - 120 m2
Cena: 1,1 - 3,7 mil.
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.crestyl.com/pageparam-project-id@13.html
Prodejce:
Rezidence Chomutovka

Bytový dům Rezidence Chomutovka se nachází v centru města na Žižkově náměstí v blízkosti nákupní galerie Central Chomutov, která byla dokončena na podzim 2009. Rezidenční dům s celkovým počtem 20 bytů a dispozicemi od 1+kk až 4+kk s nadstandardním vybavením disponuje 16 garážemi v 1.nadzemním podlaží a 2 výtahy.

Bytový projekt Rezidence Chomutovka se nachází v samém srdci města Chomutova na ploše bývalého autobusového nádraží. Moderní víceúčelový objekt s rezidencí obsahující 20 komfortních bytových jednotek bude navazovat na západní část městské památkové zóny a u nábřeží Chomutovky bude vytvářet klidovou oblast s procházkovými terasami a posezením v letních zahrádkách restaurací a kaváren orientovaných k říčnímu toku. Celý projekt se vyznačuje komorním a klidným rázem.
Svou lokalitou a designem Rezidence Chomutovka představuje moderní rezidenční objekt s jedinečnou možností bydlení v centru města. Rezidence Chomutovka je tvořena pěti podlažími, v přízemí domu má k dispozici 16 garážových stání pro osobní automobily, dále také obsahuje technické zázemí a skladové prostory příslušné k jednotlivým bytům. Ostatní čtyři podlaží jsou ryze obytná.

Obchodní část projektu Central Chomutov je rozdělena na JV část (dvoupodlažní) s obchodními jednotkami a SZ část (jednopodlažní) s obchodními jednotkami a

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů