Rezidence Bertramka

Lokalita: Praha 5 - Smíchov, Na věnečku
Typizace: od 67m2 do 219m2, od 2+kk do 5+kk
Cena: od 11 719 250 Kč do 38 400 750 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.akroreal.cz/
Prodejce:
Rezidence Bertramka

Exklusivní rezid. projekt v atraktivní lokalitě Bertramky je navržen tak, aby přirozeně zapadl do místní zástavby a přitom vytvořil bydlení pro klienty s potřebami a vkusem 21. století.

Bytový dům leží na ploše 1.150 m2 v nadmořské výšce 300 m n.m., což budoucím majitelům umožní plně si vychutnat krásný výhled přes původní viniční stráně, dnes Husovy sady, na Strahov. Luxusní bydlení v krásném prostředí nabízí 11 bytových jednotek v dispozicích od 2+kk do 5+kk, s plochou 67 až 219 m2, z toho tři byty se zahradou, jednu nebytovou jednotku, 19 parkovacích stání v suterénu objektu, dvě samostatné garáže o dvou parkovacích místech a dvě venkovní parkovací stání. Pomyslným bonbónkem projektu je prostorný penthouse v nejvyšším podlaží domu o rozloze 219 m2 se střešní terasou o výměře 182 m2. Byt se prezentuje třemi koupelnami, saunou a zajímavým dispozičním řešením s výhledem do všech čtyř světových stran. Záměrem architektonického řešení bylo vytvořit optimální prostorové podmínky vyzařující spirit historie, romantiky a podmanivé vášně pro Prahu. Barevné provedení domu vychází z obložení šedými cembonitovými deskami v kombinaci s probarvenou omítkou, velkoplošnými okenními sestavami v hliníkových rámech opatřených venkovními žaluziemi a skleněnými balustrádami kolem teras. Bytový dům je projektován s jedním vertikálním komunikačním jádrem, tvořeným dvouramenným schodištěm a výtahem, s maximálně třemi byty na podlaží. Vjezd osobních automobilů do prostoru garáží ve 2.PP je po rampě navazující v severozápadním rohu pozemku na novou komunikaci v ulici Na Věnečku.
Rezidence Bertramka se nachází v ulici Na Věnečku v městské části Prahy 5 – Smíchov na pozemcích, které jsou součástí památkově chráněného území. Tato pražská čtvrť prošla v posledních letech výraznou změnou, vzniklo zde několik administrativně obchodních a kulturních center. Samotná lokalita projektu nabízí dnes natolik žádané bydlení v klidném místě v centru pulsujícího velkoměsta. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost v podobě řady obchodů, restaurací, kaváren, lékáren, polikliniky, mateřských a základních škol. V minulosti, za hranicemi tehdejšího centra Prahy, vznikaly v pražském předměstí v místě vinic, polí a hájků, předměstské vily, usedlosti a dvory. Poté se Bertramka proměnila v oblast honosných sídel, která dýchá ojedinělým geniem loci. Přidaná hodnota lokality spočívá především v její historii a spojení se slavným hudebním skladatelem Wolfgangem Amadeem Mozartem, který ve vile Bertramka (dnes pojmenované po skladateli a svých slavných majitelích Památník W. A. Mozarta a manželů Duškových) v 18. století pobýval a komponoval. Zaposlouchejte se do šumění listí ve větru, třeba i Vás zde napadne nějaká úžasná melodie…

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů