Rezidence Baranka

Lokalita: Praha - Žižkov, Baranova
Typizace: od 32.70 m2 do 89.90 m2 , 1+kk až 3+kk
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.aaaprojekty.cz/projekty/rezidence_baranova/19
Prodejce:
Rezidence Baranka

Představujeme Vám nový developerský projekt Rezidence Baranka, kde vzniká výstavba 29 bytových jednotek o dipozicích 1+kk až 3+kk a 3 ateliérů.

Projekt je realizován v atraktivní lokalitě, ul. Baranova, Praha 3 - Žižkov. Výměry jednotlivých bytů jsou od 33 m2 až 90 m2. V přízemí a v suterénu domu se nachází dostatečný počet parkovacích míst a sklepů náležících k bytovým jednotkám. Samozřejmostí jsou také balkóny nebo terasy. 4 byty nacházející se v 2. NP s orientací do vnitrobloku mají vlastní předzahrádku tzv. zelenou terasu s výměrami od 50 m2 do 60 m2. Byty v 7. a 8. NP jsou nadstandartní a nabízí vlastní terasu o rozloze 31 m2 až 52 m2 s pěkným výhledem. V docházkové vzdálenosti projektu se nachází kompletní občanská vybavenost. Nalezneme zde školky, školy, gymnázia, střední odborné školy a učiliště a vysokou školu. Kompletní maloobchodní síť obchodů všeho zaměření je samozřejmostí. V bezprostřední blízkosti se nachází velké obchodně zábavní centrum Palác Flóra. Sportovní aktivity obyvatelům čtvrti zajišťuje několik Fitnes center. Ve dvou rozlehlých parcích je možné aktivně rozvíjet venkovní sporty.

Baranova ulice, místo výstavby bytového domu, je v přímé blízkosti centra města, což je také jeho hlavní výhodou. Lokalita Prahy 3 prošla v posledních letech nebývalou obnovou a v současnosti patří mezi nejžádanější lokality vnitřního města. Lokalita nabízí ideální bydlení pro klienty, kteří nechtějí trávit čas dojížděním za prací, kulturou nebo zábavou. V bezprostředním blízkosti se nachází multifunkční nákupní centrum Palác Flora. V blízkém okolí jsou 2 rozlehlé parky Vítkov a Parukářka, úřady, školy, divadla a nespočet restaurací, barů, kaváren a hudebních klubů. Velmi kvalitní je dopravní spojení. V současnosti je v docházkové vzdálenosti stanice metra A Flora a v budoucnosti je plánovaná stanice metra D.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů