Rezidence 3D Modřany

Lokalita: Praha - Modřany, Dolnocholupická
Typizace: 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk, 4+1
Cena: od 3 106 317 Kč do 8 678 021 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rezidence3d.cz/projekt/
Prodejce:
Rezidence 3D Modřany

Rezidence 3D je komorní bytový projekt, který zahrnuje pouhých 27 bytů, rozdělených do tří viladomů. Domy se nacházejí u ulice Dolnocholupická na úbočí Vltavského údolí. Pod nimi se rozkládá starší zástavba rodinných domků.
Architektura

Nadzemní část objektu je navržena v charakteru třech nízkopodlažních viladomů s pozvolným odstupňováním, se společným propojeným suterénem, kde budou umístěna garážová stání. Podélná osa objektu je orientována ve směru JV – SZ. V projektu převažují velké byty 4+kk o výměrách kolem 100 m2. Kromě toho jsou ke každému bytu přiřazeny až dvě podzemní garáže, u přízemních bytů jsou předzahrádky, u bytů ve vyšších podlažích terasy. Všechny tři domy jsou vybaveny výtahem.
Harmonogram

Zahájení výstavby – září 2011
Dokončení výstavby – říjen 2012
XYZ

Dům X leží na spodním (severozápadním) okraji celého obytného souboru a je ze všech tří domů nejnižší – má pouze tři nadzemní podlaží. Je v něm také nejméně bytů – sedm. Je ze dvou stran obklopen zelení. Je tedy vhodný pro ty zájemce, kteří chtějí co nejvíce klidu a soukromí. K bytům v přízemí přísluší rozměrné zahrádky, všechny byty v prvním a druhém patře mají terasu s výhledem do údolí Vltavy.

Prostřední dům Y je z celého souboru nevyšší – má pět nadzemních podlaží. Všechny byty v něm mají prostorné terasy, přízemní byty mají dokonce unikátně terasy a zahrádky před i za domem, takže skutečně dávají obytnému prostoru nový rozměr. Byty ve vyšších podlažích mají terasy navrženy tak, že nabízejí ty nejúchvatnější výhledy do okolní krajiny.

Dům Z je situován na horním (jihovýchodním) okraji projektu a je ze dvou stran zasazen v zeleni - přímo sousedí s modřanskou třešňovkou. Obsahuje pouhých osm bytů, takže představuje opravdu komorní bydlení. K bytům v přízemí náleží neobvykle rozlehlé zahrádky, které umožní realizovat množství rekreačních aktivit. Byty ve vyšších podlažích mají prostorné terasy, ze kterých se nabízí příjemný rozhled po okolí.

Lokalita

Místo stavby se nachází v Dolnocholupické ulici, ve svahu nad historickou zástavbou rodinných domků, s výhledem přes údolí Vltavy. Lokalita je charakteristická svým typicky předměstským poklidem a množstvím zeleně. Celé Modřany, které byly k Praze připojeny v roce 1968, si zachovávají svůj osobitý půvab a je tu zřetelně cítit „genius loci“.
Občanská vybavenost

V centru Modřan – na Sofijském náměstí, které je od místa stavby vzdáleno jen několik minut pěší chůze, naleznete obchodní centrum s řadou obchodů, polikliniku, lékárnu, poštu a další provozovny, které poskytují obyvatelům vítanou možnost obstarat si vše, co potřebují, v místě.

Nedaleko je také několik základních škol, mateřské školy, dům dětí a mládeže, základní umělecká škola, gymnázium, obchodní akademie.
Dostupnost

Velmi dobře je zajištěna hromadná doprava – autobusem nebo tramvají se dostanete na metro za 15 až 20 minut. Stejně snadné je pro cesty autem napojení na Pražský okruh a na dálnici D1.

K procházkám do přírody slouží Modřanská rokle, milovníci cyklistiky mohou využít cyklostezku podle Vltavy až na Zbraslav (Závist) a dál do Vraného nad Vltavou.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů