Residence Prokopova

Lokalita: Praha 3 - Žižkov, Prokopova
Typizace: od 40m2 do 150m2
Cena: od 3 770 230 Kč do 15 531 650 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.residenceprokopova.com/
Prodejce:
Residence Prokopova

Developerský projekt "Rezidence Prokopova" je luxusní designový rezidenční komplex tří vzájemně propojených budov se 74 bytovými jednotkami.

Rezidence Prokopova" je sedmipatrový bytový dům, který se od ostatních liší moderní kombinovanou fasádou, s prvky keramické mozaiky a nerezovými balkony, na první pohled vyhlížející jako 4 odlišné budovy. Cílem tohoto originálního řešení bylo zmírnit začlenění nové moderní budovy mezi původní starou zástavbu. Byty mají od 40m2 do 150m2 s možností propojení na žádost klienta. Všechny byty mají balkón nebo terasu a byty v přízemí vlastní předzahrádky. Ve dvou nejvyšších patrech jsou luxusní penthousy s panoramatickými terasami umístěnými na střeše s nádherným výhledem na Pražský hrad a město. Všechny penthousy mají také přípravu na klimatizaci včetně koncových rozvodů v bytech. V budově je instalována satelitní TV a vysokorychlostní internet.

Rezidence Prokopova" leží v srdci Prahy 3 na Žižkově v ulici Prokopova, což je v přímé blízkosti centra města. Žižkov prochází v posledních letech velkými změnami, zrodilo se zde mnoho nových rezidenčních i komerčních projektů. Mezi nimi např. známý "Palác Flora" - polyfunkční budova s obchodním centrem a multi-kinem nebo např."Luxembourg Plaza" - nový multifunkční komplex s obchody, kancelářemi a hotelem Courtyard, provozovaný světoznámou hotelovou sítí Marriott International. Jmenovaná centra se nachází v Jičínské ul., která přímo navazuje na Prokopovu ul. a rezidence je od nich vzdálena několik set metrů. Žižkov je v posledních letech stále vyhledávanější lokalitou zejména proto, že je tak blízko centra města a zároveň jsou zde rozlehlé parky jako je Parukářka nebo Vítkov. Nejbližší stanice metra je Flóra, trasa "A" nebo Muzeum, trasa "A" a "C", v budoucnu bude vybudována cca 100m od "Rezidence Prokopova" stanice plánované trasy metra "D". Vzhledem k nově otevřeným restauracím, divadlům a zábavním podnikům zde vzrostla i možnost kulturního a společenského vyžití

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů