Residence Nábřeží

Lokalita: Beroun - Štulovna
Typizace: od 55m2 do 117 m2
Cena: od 3 005 000 Kč do 9 036 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.harmoniegroup.cz/projekty/prave-realizovane-projekty-/residence-nabrezi.htm
Prodejce:
Residence Nábřeží

131 bytů umístěných v krásné lokalitě Štulovna na břehu Berounky.

V každém bytě Residence Nábřeží, zejména u větších jednotek, dochází k vzácné kombinaci typicky měšťanského bydlení (centrum města, vše v pochozí vzdálenosti) s volností přírody a svobodou volnočasových aktivit. Byty a apartmány jsou vzdušné, jsou přístupné formování klienty, jsou pohodlné. Jsou noblesní a velkorysé až rozmařilé v dispozicích, ve výhledu, ve velikosti balkonů či teras. Celý areál Residence Nábřeží, jenž je mimo záplavovou oblast, sestává z devíti objektů: bývalého rekonstruovaného pivovaru, kancelářské budovy a sedmi nových bytových domů. Počet nadzemních podlaží se pohybuje mezi čtyřmi a pěti. Celkem soubor nabídne 131 bytových jednotek, 124 garážových stání a 61 parkovacích míst na povrchu. Areál bude mít vlastní plynovou kotelnu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů