Residence Marci

Lokalita: Lanškroun -
Typizace: 1+kk - 36m2, 2+kk - 45 m2, 3+kk - 88 m2
Cena: od 934.479,- Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bytylanskroun.cz
Prodejce:
Residence Marci

Residence Marci je rohový čtyřpodlažní obytný dům s byty o rozměrech od 35 do 117 metrů čtverečních, který je situován do centra desetitisícového Lanškrouna v okrese Ústí nad Orlicí. Zájemcům nabízí nadstandardní bydlení, které je v souladu s moderním životním stylem a orientuje se na klid, bezpečí a komfort svých obyvatel. Mezi dvěma křídly budovy vznikl uzavřený dvůr orientovaný směrem k nábřeží Třešňovského potoka, který teče nedaleko domu. Byla zde vytvořena i zelená plocha se stromy a lavičkami, lákajícími k příjemnému posezení a součástí projektu je i dětské hřiště s pískovištěm, což zajisté ocení rodiče s menšími dětmi.
Residence Marci je vybavena kamerovým systémem napojeným do společné televizní antény, který snímá vchody do objektů, vjezdy do garáží i plochu před budovou. Byty jsou vybaveny systémem elektronického zabezpečení, takže majitelé se mohou cítit v absolutním bezpečí.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů