Residence Klimentská

Lokalita: Praha 1 - Nové Město, Klimentská
Typizace: od 22m2 do 88 m2, 1+kk - 3+kk
Cena: od 3 732 000 Kč do 12 841 920 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.byty-klimentska.cz/cz/index.html
Prodejce:
Residence Klimentská

Residence Klimentská je dům z první poloviny 20. století, který prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním původních dominantních prvků stavby. Nabízí celkem 15 bytových jednotek (z toho 2 mezonetové byty) ve vysokém standardu a 2 garáže ve vnitrobloku. Velmi světlé byty mají okna směrovány do klidné ulice Klimentská, tak do vnitrobloku. Byty v posledních patrech poskytují krásný výhled na Prahu. Standardem všech bytových jednotek jsou dřevěné dubové podlahy, dřevěné zárubně a dveře Sapeli, bezpečnostní vchodové dveře. Všechny byty mají vlastní plynový kotel Vailant s pokojovým termostatem a přípojky na televizi a internet. Bytové jednotky budou kolaudovány k bydlení do konce března 2008.

Residence Klimentská leží na okraji centra a poskytuje velmi výhodné dopravní spojení: bus, tram, metro (Náměstí Republiky – trasa metra B). Nákupní možnosti jistě uspokojí nově otevřené nákupní centrum Palladium. V blízkosti najdete nespočetné množství restaurací, kaváren, ale i Polikliniku v Revoluční ulici. Residence Klimentská v sobě spojuje ideální možnosti bydlení v centru, zároveň však v dostatečném klidu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů