Residence Františkánská zahrada

Lokalita: Praha 1 - Nové Město, Vodičkova
Typizace: od 48 m2 do 234 m2, 2+kk - 4+1
Cena: od 8 000 000 Kč do 44 000 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realitkacs.cz/cs/developersky-projekt/residence-frantiskanska-zahrada-43/?cataloguesearch_sent=1&project_kraj[0]=19&project_buidling[0]=1&project_fulltext[0]=Františkánská%20zahrada&filtersSubmit=Hledat&off=2
Prodejce:
Residence Františkánská zahrada

Residence Františkánská zahrada je luxusním bydlením vznikajícím přímo v místě v centru Prahy u Václavského náměstí ve Vodičkově ul. Jedná se o vyjímečné místo, pro vyjímečný životní styl.

Vodičkova ulice je místem, kde nalezneme mnoho historických staveb i architektonických skvostů. Jedním z nich je i Rezidence Františkánská zahrada. Z tohoto domu budou mít jeho obyvatelé nejen úchvatný výhled na Hradčany, ale i do klidného zákoutí skryté pražské zelené oázy, barokní Františkánské zahrady. Františkánská zahrada je zároveň pojítkem mezi Václavským náměstím, Vodičkovou ulicí, Jungmannovým náměstím a Palackého ulicí. Co činí tento projekt v centru Prahy ještě více unikátním? Možnost parkování přímo v objektu. Na třech podzemních podlažích se nachází celkem 96 parkovacích míst. Garáže nejsou určeny pro parkování veřejnosti. Vjezd do garáží je zajištěn z ulice Palackého jednosměrnou rampou, na které bude provoz zajišťován automatickou světelnou signalizací pro zajištění maximálního pohodlí provozu větších osobních vozidel.

Projekt Residence Františkánská zahrada naleznete ve Vodičkově ulici, která protíná Václavské náměstí - hlavní tepnu města, místo kulturního i obchodního života. Nyní se díky unikátnímu developerskému projektu Residence Františkánská zahrada stává i místem pro kvalitní a atraktivní bydlení. Místem, kde je vše na dosah ruky, aniž byste slevili ze svých nejvyšších nároků na kvalitní a klidné bydlení. Místem k životu, které znamená výjimečnost a životní styl požívající zvláštních výhod. Z Rezidence Františkánská zahrada máte vše na dosah ruky a jste vždy v centru dění. Vykročíte-li ze svého nového domova, z místa plného klidu a luxusu, stanete okamžitě v samém srdci Prahy, tepající dynamickým a inspirujícím životem.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů