Residence Františkánská zahrada

Lokalita: Praha - Nové Město
Typizace: Velikosti bytů: 2+kk – Mezonet 326 m2
Cena: od: 154 687Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.professionals.cz/frantiskanska-zahrada
Prodejce:
Residence Františkánská zahrada

Moderní budova nabízí byty s nadstandardním vybavením a interiéry. Ve spolupráci s architektem je možné každý byt dotvořit podle vkusu a přání klienta.

Nová budova, postavená v blízkosti Václavského náměstí propojuje pasáží s luxusními obchody Vodičkovu ulici s Františkánskou zahradou. Dům spolňuje nejvyšší požadavky na materiály, design a kvalitu rezidenčního bydlení v prestižní lokalitě. Ke každému bytu náleží podzemní parkovací stání s vjezdem z Palackého ulice.


Přímo v centru hlavního města Prahy u Václavského náměstí ve Vodičkově ulici se nalézá ultramoderní bytový dům, jehož apartmány, orientované do poklidné Františkánské zahrady nabízejí ze svých balkonů a teras neobvyklý výhled na Staré město a Hradčany.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů