Rekreační byty na Orlíku

Lokalita: Vranov -
Typizace: 32 bytů od 1+kk do 2+kk, od 21m2 do 41m2
Cena: od 660 000 Kč do 1 290 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rekreacni-byty-orlik.cz/
Prodejce:
Rekreační byty na Orlíku

Nabízíme k prodeji nové byty o dispozicích 1+kk - 2+kk s balkonem nebo terasou, které vzniknou v rekonstruováném bytovém objektu, nacházejícím se v těsné blízkosti Orlické přehrady - krásné přírodě Jjihočeského kraje.

Přímo v areálu bude velký bazén pro osvěžení, hřiště, tenisové kurty, dětské hřiště a v neposlední řadě mnoho míst obklopených přírodou určených pro odpočinek a příjemně strávený čas.

Rekreační byty Orlík jsou pro Vás nejlepším místem pro odpočinek. Díky poloze objektu je zde nepřeberné množství turistického vyžití, kterým může být např. cyklo-turistika, vodní sporty, historické prohlídky, ideální poloha pro rybolov a mnohem více...

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů