Ramzová v Jeseníkách - horské apartmány (2.etapa)

Lokalita: Ostružná - Ramzová
Typizace: 30 bytů od 30 m2 do 63 m2
Cena: od 49 000 Kč/m2 do 55 000Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bydlenibrno.cz/horske-apartmany/ramzova-v-jesenikach/horske-apartmany-ii
Prodejce:
Ramzová v Jeseníkách - horské apartmány (2.etapa)

Po úspěšně zrealizované přestavbě bývalého rekreačního zařízení na nové horské apartmány, která byla završena kolaudací v prosinci roku 2006, nyní dochází k výstavbě druhého objektu, který je zároveň završením celého rekreačního komplexu v této lokalitě. Nový objekt čítající 30 bytů vyroste na jižním svahu těsně pod lesem. Součástí celého areálu je také restaurace, sauna, masáže atd. To vše naleznete v již postaveném apartmánovém domě. Na rozdíl od první etapy si zde zájemci budou moci mimo parkovací stání zakoupit i garáž.

Objekt horských apartmánů se nachází v malé osadě Ramzová. Tato horská obec se v posledních letech stala nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařským střediskem Jeseníků. Mimo jiné zde naleznete jedinou sedačkovou lanovku v Jeseníkách, která vede na vrchol Šeráku, začátek hřebene Hrubého Jeseníku, do nadmořské výšky 1380 metrů. V zimním období se odtud můžete vydat přes 3 km dlouhým sjezdem zpět k dolní části lanovky, využít vleků v horním úseku v okolí stanice Čerňavy, případně využít méně náročnějších rodinných sjezdovek v dolní části střediska.

V těsném sousedství nového objektu stojí dva vleky o délce 450 a 500 metrů provozující i noční lyžování. Celkově se areál Ramzové může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 6 km sjezdových tratí. Nově také čtyřsedačkovou lanovkou, která byla letos spuštěna.

V těsném sousedství jsou další dvě vyhlášená lyžařská střediska Petříkov a Ostružná. Zde naleznete, mimo jiné, množství restaurací, sjezdové svahy s umělým zasněžováním a lyžařskou školu. Pro vyznavače bílé stopy je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenové túry či méně náročné výlety po okolí. Naopak v létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. I příznivci paraglidingu si zde přijdou na své, místní kopce jim nabízí množství neobvyklých letových terénů.

Nespornou výhodou tohoto místa je i jeho dopravní dostupnost. Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v republice, která se nachází ve výšce 760 m n.m., (železniční trať Šumperk - Hanušovice - Jeseník). K tomu se navíc přidávají pravidelné trasy autobusových linek ať již z Prahy, Brna či Hodonína, které tudy procházejí. Naopak cesta autem z Prahy Vám zabere 3 hodiny, z Brna nebo Ostravy půldruhé hodiny a z Olomouce či Hradce Králové představuje 1 hodinu jízdy.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů