Půdní vestavby Holešovice

Lokalita: Praha - Holešovice
Typizace: 3+kk, 4+kk 80 - 140 m2
Cena: od 4 990 000 Kč do 8 386 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Půdní vestavby Holešovice

K prodeji jsou nabízeny 4 bytové jednotky v pětipatrovém cihlovém domě. Dispozice bytů je 3+kk a 4+kk. Užitná plocha od 80 m2 do 140 m2. Cena zahrnuje základní vybavení bytu,tj. podlahy, obklady a dlažbu v koupelně a na toaletě. Byty je možno dovybavit bezpečnostním alarmem, požárním hlásičem a počítačovou sítí. Každému klientovi rádi poskytneme bezplatné finanční poradenství při financování koupě prostřednictvím hypotečního úvěru. Spolupracujeme s 11 finančními ústavy.

Půdní vestavby se nacházejí v dolní části Holešovic v ulici Dělnická, blízko parku a základní školy. Celá tato lokalita se velmi rychle mění, z dříve průmyslové části na rezidenční. Každý rok zde stoupají ceny nemovitostí o 10 %.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů