Půdní vestavba Tišnov

Lokalita: Tišnov - ulice Brněnská
Typizace: 1+kk - 2+kk, 46 m2 - 62 m2
Cena: 1 290 000 Kč - 1 690 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.novostavby-realcity.cz/tekoreal-sro/pudni-vestavba-tisnov
Prodejce:
Půdní vestavba Tišnov

V rámci projektu se realizuje výstavba a prodej 8 bytových mezonetových jednotek 1+kk a 2+kk s pracovnami v mezonetu, o celkové ploše 46m2 až 62m2, v Tišnově na ulici Brněnská 727/728. Všechny byty mají z obývacích pokojů přímo přístupné terasy. Polovina bytů je orientována vnitrobloku se zahradou a polovina na jihozápadní stranu do ulice. Všechny byty mají v koupelnách denní světlo a jsou vybaveny řadou zařizovacích předmětů JIKA Cubito. Z obývacích pokojů jsou po celodřevěném, na míru vyrobeném schodišti, přístupné pracovny v mezonetu.

Bytový dům prošel rekonstrukcí – výměna oken, nová fasáda, nová střešní krytina, nové sklepní prostory.

Spojení do Brna je bezproblémové a to vlakem nebo autobusem. Byty se nachází v centru Tišnova a je zde veškerá občanská vybavenost - škola, školka, potraviny, pošta, lékaři.

Výstavba bytů již byla dokončena, byty jsou zkolaudovány a připraveny k nastěhování.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů