První nové byty v centru Nového Jičína

Lokalita: Nový Jičín - Hoblíkova
Typizace: 28 bytů od 41m2 do 119 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rkclaris.cz/index.php?option=com_realitka&Itemid=0&func=showObject&objid=1858
Prodejce:
První nové byty v centru Nového Jičína

Výstavba bytového domu plánovaná na ulici Hoblíkova – 5min od centra města – dům je projektován se samostatným uzavřeným areálem, kde budou parkovací stání a parková úprava. Cihlový dům, jehož předností je energetická třída B, centrální plynové vytápění, bezbariérový přístup, výtah (i přesto, že dům bude mít 4 patra), zajištěné parkování v uzavřeném areálu domu. Byt je vybaven sanitárními obklady, dlažbou, plovoucími podlahami, koberci, bezpečnostními a prozipožárními dveřmi, vnitřní dveře jsou plné i prosklené. Plastová okna, balkony z plastových profilů, podlaha balkónů z mrazuvzdorné dlažby. V koupelně obklady, sanitární keramika JIKA v bílém provedení, WC závěsné, vana plastová, sprchová vanička keramická, baterie RAF chrom, vývody pro pračku. Kuchyň bude vybavena veškerými přípojkami, vývodem pro myčku, součástí není dodávka a instalace kuchyňské linky včetně dřezu, digestoře, spotřebičů a baterií. Přípojky pro telefon, kabelovou televizi, satelit, TV antény, elektrického vrátného, včetně vrat průjezdu. Byt má garantováno jedno stání ve dvoře nebo garáž v oploceném areálu domu, který je přístupný pouze pro obyvatele domu (centrální klíčový systém) pro vstup i vjezd.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů