Prostřední dvůr

Lokalita: Petřvald -
Typizace: 22 bytů od 32m2 do 109 m2, od 1+kk do 4+kk
Cena: od 1 190 000 Kč do 4 500 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.prostrednidvur.cz/
Prodejce:
Prostřední dvůr

Lokalita se nachází v samotném správně kulturním centru města, v těsném sousedství kostela s křížovou cestou, technického muzea, knihovny, kulturního střediska a městského úřadu a nedaleko školy a školky, na krásném jižním svahu.

Velmi příjemné místo pro budoucí bydlení charakterizuje klidná až tichá atmosféra s převahou pěších či místních komunikací a s dostatkem zelených ploch. Stavba je situována v samém centru města, dopravně dostupná velmi dobře jak MHD tak dopravou osobní. Parkování je zajištěno kombinací vlastního garážového stání v suterénu domu a vlastního parkovacího stáním před domem.


Nový bytový komplex "Prostřední dvůr" je strategicky velmi výhodně umístěn v lokalitě s dobrým dopravním spojením, kdy např. z centra Ostravy cesta netrvá déle než 10 minut a stejné je to i z Karviné, Havířova a Orlové. V příjemné pěší dostupnosti se nachází i veškerá potřebná občanská vybavenost. Současná zkušenost ukazuje na příznivý zájem ze strany klientů - budoucích vlastníků bytových jednotek vzhledem k tomu, že po vlastním bydlení touží stále více lidí a v nejbližším okolí se zatím nová výstavba nerealizovala.

Byty jsou plánovány převážně v dispozicích 1+kk až 4+kk o velikosti 32 až 110 metrů čtverečních a všechny disponují balkonem nebo lodžií, některé pak zimní zahradou. V nabídce je rovněž nebytová jednotka - komerční prostor o velikosti 217 m2 Parkování bude zajištěno částečně v podzemí objektu a částečně na venkovním parkovišti.
Stávající bytový dům je rozdělen na dva dilatační celky A a B s tím, že každý blok (dilatační celek) má samostatný vstup do domu. Oba dilatační celky jsou v nadzemních podlažích navzájem neprůchozí, pouze v podzemním podlaží jsou průchozí.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů