Projekt bytové domy Chotilsko Na Okrouhlíku

Lokalita: Chotilsko -
Typizace: 26 m2 - 57 m2,
Cena: 35000 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.solork.cz/?prodej=prodej&nemovitost=byt&kraj=-P%C5%99%C3%ADbram&max_cena=
Prodejce:
Projekt bytové domy Chotilsko Na Okrouhlíku

Projekt bytové domy Chotilsko je situová do nově budované lokality převážně rodinných domů a představují dva zrcadlově obrácené objekty s 6 bytovými jednotkami na každý dům.

Z lokality se otevírá panoramatický rozhled do krajiny se vzdáleným horizontem. Domy jsou dvou podlažní s obytnými podkrovími. Ke každému bytu bude náležet parkovací stání na severní straně pozemku.


Obec Chotilsko se rozkládá v nádherné přírodě Slap a Středního povltaví, pouhých 35 km od jižní hranice Prahy, východně od Nového Knína (8 km) a Dobříše (18 km). Součástí obce Chotilsko jsou například i Kobylníky, Smilovice a Živohošť, což jsou významná turistická letoviska na březích Slapského přehradního jezera. Na území obce se rozkládá téměř 70 hektarová přírodní rezervace Vymyšlenská pěšina, vybavená naučnou stezkou. Najdete tu i novou rozhlednu a řadu dalších zajímavostí. Do Chotilska se dostanete z Prahy pohodlně i hromadnou dopravou - pouhých 50 minut jízdy autobusem ze Smíchovského nádraží

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů