Projekt Vilapark Jesenice

Lokalita: Jesenice - K rybníku
Typizace: 18 luxusních vil, 205m2 - 210 m2
Cena: od 11 208 000 Kč do 14 653 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Ceny uvedené v ceníku jsou za kompletně dokončený dům včetně kuchyně, upravené a zatravněné zahrady a včetně oplocení!
WWW: http://www.bonusgroup.cz/Novostavby/bonusgroup-vilaparkjesenice.aspx
Prodejce:
Projekt Vilapark Jesenice

Projekt VILAPARK Jesenice nabízí 18 luxusních vil ve třech variantách o užitných plochách od 205-210 m2. Většina pozemků má výměru 700-800 m2, klientům hledajícím větší pozemky nabízíme domy s pozemky 1143m2 a 1707m2.

Celý projekt je koncipován na výjimečném pozemku v naprostém soukromí téměř uzavřeného komplexu, kde každý dům má ideální orientaci na světové strany. Hlavním cílem citlivého přístupu architektů byla snaha o propojení interiéru a exteriéru v jeden harmonický celek. V interiérech tak naleznete především přírodní kvalitní materiály ve vysokém standardním vybavení. Celé řešení komplexu je koncipováno s důrazem na individuální řešení (možnost rozmanitých klientských změn), energetickou úspornost (tepelná čerpadla, fotovoltaické články, sluneční kolektory, zelené střechy, atd.) a moderní životní styl. Jsme připraveni splnit jakékoliv Vaše individuální požadavky.

Zahájení: prosinec 2008
Ukončení: červen 2010

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů