Projekt Pražská

Lokalita: Olomouc - Neředín, ulice gen. Píky
Typizace: 234 bytů od 40m2 do 123 m2
Cena: od 1 835 051 Kč do 3 416 269 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bytyprazska.cz/
Prodejce:
Projekt Pražská

Bytový komplex Pražská - západní nabídne byty menších velikostí (maximálně do 90 m2) ve třetím schodišťovém deskovém objektu B2 rozdělený do dilatačních celků, jež se skládá ze 3 sekcí a je navržen jako 7-mi podlažní. Výstavba prvního bytového domu se předpokládá od konce roku 2008 a dokončení celého domu v roce 2009. Nejprve bude započato vybudování celé základové desky pro všechny 3 sekce 1. domu (značení a,b,c tj. jednotlivé vchody domu) - přičemž prodej bytů domu bude zahájen souběžně - tj. všechny vchody najednou. Je zde možnost výběru bytů se zajímavým dispozičním řešením, je zde výběr bytů s lodžií (1.- 5.NP je typové) nebo vrchní patra (6. a 7.NP) s terasou, přičemž každý byt bude mít obývací pokoj orientován na teplejší západní k jihu se stáčející stranu. Jedná se prodej bytů do soukromého vlastnictví vč. komory s podílem na společných částech domu a pozemku pod domem (vše již zahrnuto do prodejní ceny bytu), v ceně bytu je zakomponována i 5 % DPH, ke každému bytu je přidělena komora - převážně na stejném podlaží jako je byt.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů