Projekt Pod Slovany

Lokalita: Praha 2 - Nové Město, Pod Slovany
Typizace: 165,3 m2 (mezonet 4+kk)+ 17,3 m2 terasa
Cena: 14 750 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.satpo.cz/cs/projekty/pod-slovany.html
Prodejce:
Projekt Pod Slovany

Jedná se o kompletní rekonstrukci secesního domu z počátku minulého století. V rámci rekonstrukce bude vybudován výtah, vyměněna střecha a veškeré rozvody.

K dispozici je poslední byt o výměře 165,3 m2 (mezonet 4+kk)+ 17,3 m2 terasa. K bytu náleží sklepní kóje, která je již zahrnuta v ceně. Byty budou provedeny ve vysokém standardu: nová stylová dřevěná okna, interiérové dveře se zárubněmi v původním stylu, dřevěné třívrstvé podlahy, keramické obklady a dlažby od zahraničních výrobců, sanitární keramika a baterie renomovaných značek, dálkově ovládaná ateliérová střešní okna, krb, klimatizace. V domě vznikne relaxační centrum: sauna, odpočívárna, bar. Bonus - klient obdrží při koupi bytu poukázku na předplatné pronájmu jednoho garážového stání na dva roky v docházkové vzdálenosti.

Projekt se nachází v trojúhelníku ohraničeném Novým Městem, Rašínovým nábřežím a Vyšehradem. V této oblasti je působivá architektura, Vltava s parníky a šlapadly, impozantní Vyšehrad, Zítkovy sady,Botanická zahrada a kostel Emauzy.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů