Prodej nových bytových jednotek – Anděl Martinium

Lokalita: Praha 5 - Smíchov, Kováků
Typizace: od 44m2 do 155m2
Cena: od 4 054 800 Kč do 15 690 410 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Prodej nových bytových jednotek – Anděl Martinium

Společnost LUXENT si Vám dovoluje exkluzivně nabídnout nový bytový projekt ANDĚL MARTINIUM.

Projekt se nachází v ulici Kováků v těsné blízkosti Nákupního centra Nový Smíchov. Projekt nabízí 25 bytových jednotek a 35 garážových stání v suterénu budovy. Většina bytů má balkon nebo terasu. Přízemní byty mají předzahrádky do dvorního traktu. Více informací o jednotlivých bytech a plánky bytů na WWW.LUXENT.CZ !

Anděl je velmi významná levobřežní dopravní křižovatka v Praze, faktické centrum zdejší městské čtvrti Smíchov. Prochází tudy velké množství tramvajových linek. Jedná se o linky vedené jak podél řeky Vltavy v severojižním směru tak i o linky spojující (skrz Lidickou ulici a na ní navazující Palackého most) čtvrť Smíchov s Novým Městem. V ulici Kováků se nachází park Sady na skalce a nedaleko vzdálený park Santoška. Nachází se zde i stejnojmenná stanice metra trasy B – Anděl, která je vzdálená 5 minut chůze. Kromě toho se jedná o významné obchodní a společenské centrum s velkým počtem kin, restaurací a nákupních center.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů