Prodej nových apartmánů v Krkonoších - Strážné

Lokalita: Strážné -
Typizace: 8 bytů, od 28 m2 do 81 m2
Cena: od 1 664 390 Kč do 4 321 500 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.luxent.cz/nabidka/projekty.aspx?detail=26
Prodejce:
Prodej nových apartmánů v Krkonoších - Strážné

Obec Strážné se rozkládá na území dvou historických obcí – Herlíkovice a Pommerndorfu. Leží přímo v srdci Krkonoš, 6 km od Vrchlabí – směrem na Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 800 m n. m. V 15. století se na Staré Hoře v Herlíkovicích těžila železná ruda. Strážné je vyhledávaným letoviskem, čistě rekreačním místem v zimě se měnícím ve středisko běžeckého a sjezdového lyžování. Je to ideální výchozí bod pro pěší i cykloturistiku.

V obci se nalézají hřiště na malou kopanou a tenisové kurty pod širým nebem. Pro nejmenší jsou v centru obce dětská hřiště. Ve Vrchlabí se nalézá koupaliště „Vejsplachy“, či letiště, odkud můžete vystoupat nad hřebeny Krkonoš na krásný letecký výlet. Návštěvníkům jsou v obci určena dvě velkokapacitní parkoviště. V létě nejsou hlídaná a jsou k dispozici zcela zdarma.

Každá bytová jednotka má 1 parkovací místo. Až k domu je vybudovaná nová asfaltová příjezdová cesta.

Společnost LUXENT s.r.o., nabízí k prodeji nové byty a apartmány v Krkonoších!

1.NP

V 1. NP jsou navrženy 3 bytové jednotky 2+kk pro stálé obyvatele rodinného domu. V mezipatře 1. a 2. NP je navržen vstup se zádveřím, garáž a lyžárna. V zádveří budou umístěny dopisní schránky pro stálé obyvatele rodinného domu a elektroměry. Společné prostory v 1.NP (zádveří 6,82 m2, schodiště 8,14 m2, chodba 7,31 m2, garáž 17,04 m2, lyžárna 13,77 m2).

2.NP

Ve 2.NP jsou navrženy 2 ubytovací jednotky o velikosti: obývací pokoj s kuchyňkou, ložnicí a hygienickým zařízením a dále 2 ubytovací jednotky o velikosti: obývací pokoj s kuchyňkou a hygienickým zařízením. Na chodbě je navržena úklidová komora, která bude zároveň sloužit pro přechodné uskladnění použitého prádla. Společné prostory 2.Np (chodba 10,12 m2, schodiště 5,13 m2, úklidová komora 1,64 m2). U všech bytů a ateliérů je možnost ovlivnit velikost galerie či ložniček o 1 m. Ve všech obytných jednotkách je příprava pro krb, kuchyně nejsou.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů