Prodej novostaveb bytů v OV Brno - střed, ul.Úvoz

Lokalita: Brno -
Typizace: od 56m2 do 84 m2
Cena: od 2 511 578 Kč do 4 110 390 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.ir-reality.cz/reality.php?advert_type=4&region_id=3702&price_to=&fulltext=%C3%9Avoz&submit=potvrdit
Prodejce:
Prodej novostaveb bytů v OV Brno - střed, ul.Úvoz

REALITY IRMANNOVÁ s.r.o.nabízí exkluzivně prodej novostaveb luxusních bytů v osobním vlastnictví s garážovým stáním v centru Brna s nádherným výhledem na Špilberk a okolí.

Kvalitní provedení, zateplení, nadstandardní materiál je zárukou pro náročné klienty, kteří hledají své bydlení blízko středu města. Osobní jednání. Cihlové byty jsou umístěny ve 3.a 4. nadzemním podlaží s výtahem, který je pro 6 osob. VYBAVENÍ: - okna odhlučněná: propustnost 1,1 - podlahy: lamely 3 vrstvené dřevěné dub - dveře: dýha dub - bezpečností dveře - zámky speciální - koupelna: vany - záchod s nádržkou ve zdi - umývadlo V bytech nejsou kuchyňské linky. Na stavbě použité tvárnice odhlučněné 6-ti komorové. Garážové stání není součástí prodeje. Lze zakoupit. K dispozici místa od 3. sekce od vjezdu. Možnost zajištění hypotéky. Bytové jednotky jsou již po kolaudaci.

Centrum Brna s nádherným výhledem na Špilberk a okolí.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů