Prodej DB s možným převodem do OV Vyškov

Lokalita: Vyškov - Sochorova
Typizace: 1+kk, 1+1 a 2+1
Cena: 340 911 Kč — 1 382 310 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.sochorova.rksedlak.cz/
Prodejce:
Prodej DB s možným převodem do OV Vyškov

Objekt byl postaven v 70.letech minulého století. Jedná se o cihlový objekt s plochou střechou, který je napojen na veškeré inženýrské sítě.

Předmětem nabídky je prodej 33 bytů různých velikostních kategoriích, které budou v době prodeje ve vlastnictví bytového družstva - BD Sochorova 705, družstva IČ 282 74 954 (dále jen družstva). Družstvo bylo založeno dne 4.3.2008. Objekt je rozdělen na bytové jednotky a je založeno Společenství vlastníků jednotek, které bude jako právnická osoba v souladu se zákonem 72/1994 Sb. zabezpečovat chod domu. V případě zájmu bude kupujícímu po dokončení oprav umožněno bezplatné převedení bytové jednotky družstva do jeho osobního vlastnictví.

Bytové domy se nacházejí na ulici Sochorova ve Vyškově na okraji sídliště v těsném sousedství Střední odborné školy a Středního odborného učiliště. Příjezd k objektu je po stávajících městských komunikacích a po vlastním pozemku. Lokalita je velmi dobře dostupná a je ve vzdálenosti cca 2 km od centra města Vyškova. Parkování pro obyvatele domů je zajištěno na vlastních a pronajatých pozemcích u objektu

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů