Procházkova 7, Praha 4 – Podolí

Lokalita: Praha 4 - Podolí
Typizace: 3+kk, 4+kk , 92,7 m2; – 119,9 m2
Cena: 3 190 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.crescon.cz/cz/rezidencni-projekty/prochazkova-7/o-projektu
Prodejce:
Procházkova 7, Praha 4 – Podolí

Navrhovaný bytový dům je řešen jako solitérní objekt o pěti nadzemních podlažích. Dům nabízí osm bytových jednotek o dispozicích 3+kk a 4+kk o velikostech 92,7 m2 až 119,9 m2 vždy se dvěma byty na každém typickém podlaží. Součástí každého bytu je prostorná terasa. V posledním ustupujícím podlaží je situován penthouse 4+kk se střešní terasou a příjemným výhledem do okolí. V prvním nadzemním podlaží je situován byt 3+kk s přímým vstupem ze všech obytných místností na zahradu a jedna nebytová jednotka o velikosti 41,5 m2. Podzemní podlaží je využito výhradně pro účely parkování a umístění sklepů. Navrhovaná budova nabízí luxusní byty v příjemné lokalitě.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů