Praha 7 - Tovární

Lokalita: Praha 7 - Holešovice, Tovární
Typizace: od 63m2 do 145 m2, 2+kk - 5+kk
Cena: od 2 919 160 Kč do 5 644 080 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realpartners.cz/projekt.php?id=23
Prodejce:
Praha 7 - Tovární

Ukázkový byt k dispozici.

Prodej nových půdních bytů v střešní nástavbě cihlového domu v klidné části žádané části Prahy 7 - Holešovice. Rovné i zkosené stěny. Vysoký standard interiéru s možností ovlivnit dispoziční uspořádání bytu. Byty 1+kk až 5+kk s terasou nebo lodžií. Vybavení bytu zahrnuje veškerou sanitu, obklady, dlažby, laminátové podlahy, bezpečnostní dveře, dřevěná okna a kotel. Při výstavbě proběhne kompletní rekonstrukce domu. Výměna oken, stoupaček, střechy, vestavba výtahu, oprava fasády a vymalování chodeb. Byty jsou v DV. Předpokládaný termín dokončení podzim 2009. Možnost individuálního splátkového kalendáře. Rezervační poplatek dle typu projektu.

Praha 7 Holešovice je dynamicky se rozvíjející lokalitou. Výborné spojení do centra v blízkosti řeky Vltava

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů