Praha 6 - Luxusní byty OV, DV

Lokalita: Praha 6 -
Typizace: 1+kk - 5+kk, od 40m2 do 320 m2
Cena: od 3 200 000 Kč do 17 200 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realpartners.cz/projekt.php?id=37
Prodejce:
Praha 6 - Luxusní byty OV, DV

Rovné i zkosené stěny. Parkovací stání k dispozici.

Luxusní půdní byty v OV a DV v cihlových domech. Vysoká kvalita provedení. Byty 1+kk/T až 5+1/T. Metro v docházkové vzdálenosti. Dokončení 12/2008 - 6/2009. Možnost ovlyvnit vnitřní dispozice bytů. Vybavení bytu zahrnuje podlahy, bezpečnostní protipožární dveře, eurookna a ateliérová okna, kompletní sanitu, keramické obklady včetně přípravy na kuchyňskou linku. Koupelna s vanou, umyvadlo, příprava na pračku. Samostatné WC. Vlastní plynové etážové topení. V domech probíhá kompletní rekonstrukce. Nová střecha, fasáda, vestavba výtahu a vymalování společných prostor. Občanská vybavenost v okolí. Výborné dopravní spojení. Metro A, autobus a tram v docházkové vzdálenosti.

Praha 6 patří tradičně mezi nejvyhledávanější části Prahy. Snadná dostupnost do centra a na letiště. Kompletní občanská

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů