Praha 10 - Uhříněves - bytové domy - ul. V Kuťatech

Lokalita: Praha 10 - Uhříněves, V Kuťatech
Typizace: 2+kk až 3+kk
Cena: od 3.057.470,- do 3.633.760,-
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.vasebyty.cz/byty/praha-10-uhrineves/bytove-domy-ul-v-kutatech
Prodejce:
Praha 10 - Uhříněves - bytové domy - ul. V Kuťatech

Nové byty ve čtyřpodlažních bytových domech s výtahem v Praze 10 - Uhřiněvsu. Byty .

Nová výstavba postupně vyroste na východním okraji obce v lokalitě podél ulice V Kuťatech, nedaleko od zámku. Obytný soubor budou tvořit tři čtyřpodlažní bytové domy s výtahem navazující na stávající vilovou zástavbu. Každý z nich v sobě bude skrývat 21 nadstandardně vybavených bytových jednotek 2+kk a 3+kk. V přízemí domů budou navíc umístěny předzahrádky o velikosti od 44 m2 do 279 m2, které patří k jednotlivým bytům a mohou sloužit k odpočinku a relaxaci po náročném pracovním dni anebo pro posezení s přáteli. Součástí nového obytného souboru je také dětské hřiště, takže své ratolesti budete mít neustále na očích a nebudete se muset obávat o jejich bezpečí.

Kdo by neznal městskou část Uhříněves, která se nachází na jihovýchodním okraji Prahy 10 a která se v posledních letech stala velice žádanou lokalitou pro bydlení. K tomu jí dopomáhá nejen dobrá dopravní dostupnost do centra, které je vzdálené cca 10 km a spojení s ním zajišťují pravidelné autobusové linky MHD na metro "C" Háje nebo na metro "A" Depo Hostivař, ale také neustále se rozrůstající a zkvalitňující občanská vybavenost. Obyvatelé v Uhříněvsi naleznou mateřskou i základní školu, domov pro seniory, poštu, služebnu Městské policie, velké množství obchodů, restaurací a v neposlední řadě také služeb (kadeřnictví, kosmetika, atd.). Na velké nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit i do nedaleké nákupní zóny Čestlice nebo do OC Chodov, kde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, množství restaurací atd. Mimo to nabízí Uhříněves širokou škálu možností sportovního vyžití a relaxace - fotbalové hřiště, tenisové kurty, fitness, skate park apod. V současné době probíhá v nedalekých Čestlicích výstavba nového aquaparku, který doplní již tak širokou nabídku možností jak trávit volný čas. Na rozdíl od většiny ostatních městských částí Prahy skýtá Uhříněves svým obyvatelům především bydlení v klidu a zeleni. Pár kroků od centra obce se nachází Podleský rybník, se kterým těsně sousedí místní obora. Je to místo jako stvořené pro rodinné vycházky nebo sport. Milovníci cyklistiky jistě ocení bohatou nabídku cyklostezek. Na rodinné výlety můžete zavítat i do Průhonického zámku nebo do zámeckého parku s botanickou zahradou. Z tohoto pohledu budete jen obtížně hledat srovnatelnou lokalitu, která v sobě spojuje veškeré vymoženosti moderní doby s klidným bydlením v zeleni a přírodě. Dokážete si představit lepší místo pro bydlení a výchovu svých dětí?

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů