Polyfunkční dům v Bystřici nad Olší

Lokalita: Bystřice - Bystřice nad Olší
Typizace: od 54 m2 do 161 m2
Cena: od 1 874 615 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bytybystrice.cz/o-projektu.php
Prodejce:
Polyfunkční dům v Bystřici nad Olší

Přímo v centru obce Bystřice, která se nachází v krásném přírodním prostředí podhorské krajiny těšínských Beskyd, Vám nabízíme bydlení v novém polyfunkčním domě.

Svým umístěním nabízí nové byty budoucím vlastníkům velmi dobré propojení s dostupnými velkými městy a zároveň splňují náročné požadavky na klidné a pohodlné bydlení.

Polyfunkční dům tvoří dvě části s celkem 23. bytovými jednotkami, které jsou dispozičně různě řešené a všechny splňují podmínky pro moderní a pohodlné bydlení.

V části A si můžete vybrat ze 3. luxusních mezonetových bytů s výměrou od 98,56 do 141,99 m2. Architektonické řešení nabízí u každého z bytů možnost využití balkónů, nebo teras. Parkování vozidel, pro majitele těchto bytů, je možné využít ve třech garážích, které se nacházejí v 1 NP podlaží domu a pro pohodlí obyvatel bytů se v této části domu nachází osobní výtah.

V části B je umístěno 20 bytů o různém členění a velikosti. I v této části se nachází jeden mezonetový byt o výměře 160,71 m2 a také k tomuto bytu je možné pořízení vlastní garáže. II nadzemní podlaží nabízí 7 bytů o výměře od 54,47 do 86,63 m2. Ve III nadzemním podlaží se nachází 6 bytů s výměrami od 49,91 do 63,77 m2 a v posledním, IV NP, je situováno 6 bytů s výměrami od 63,12 do 76,09 m2. Přístup do všech pater zajišťují dva výtahy.

Všechny bytové jednotky se vyznačují vysokým komfortem. Parkování ke každému bytu je zajištěno na parkovacích místech před obytným domem.

Spojení vysokého standardu zpracování s blízkostí krásného prostředí Beskyd a možnost využití širokého množství volnočasových aktivit dělá z bydlení v Bystřici místo, kde stojí za to žít.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů