Polyfunkční dům MOJMÍR

Lokalita: Brno - Královo Pole
Typizace: 1+kk - 4+kk, 84 m2 - 102 m2
Cena: 3 674 000 Kč - 4 301 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.novostavby-realcity.cz/fiedler-reality-sro/mojmir
Prodejce:
Polyfunkční dům MOJMÍR

Polyfunkční dům Mojmír se nachází v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Brna – v Králově Poli. Jedná se o novostavbu doplňující stávající řadovou zástavbu, uliční trakt je sedmipodlažní, dvorní třípodlažní.
V uličním traktu jsou 2 obchodní jednotky v 1.NP s přímým vstupem z chodníku a 14 bytových jednotek. Dispozici 1.NP doplňuje plynová kotelna, sklepy a průjezd zajišťující příjezd ke garážím a parkovacím místům ve dvorním traktu.
První nadzemní podlaží dvorního traktu slouží výlučně pro parkování, a to v samostatných, zcela oddělených garážích. Ve dvorního traktu jsou 4 bytové jednotky.
V polyfunkčním domě Mojmír jsou zastoupeny dispozice bytů 1+KK o podlahové ploše od 34 do 48m2, byty 2+kk mají shodně 62m2, nejvíce jsou zastoupeny byty 3+kk od 70 do 100m2, jediný byt 4+kk má velikost podlahové plochy 99m2. Všechny bytové jednotky mají terasu či balkón situované do klidného vnitrobloku (s výjimkou dvou bytových jednotek) a samostatné sklepy.
Vertikální komunikaci tvoří trojramenné schodiště, v uličním traktu doplněno výtahem. Do všech bytů, mimo bytů ve 3.NP dvorního traktu, je bezbariérový přístup.
Všechny jednotky jsou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů