Podzámčí

Lokalita: Hluboká nad Vltavou - Podzámčí
Typizace: 1+kk - 4+kk, 38,20 m2 - 114,43 m2
Cena: 1 842 313,-Kč - 4 831 250,- Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.podzamcihluboka.cz/cz/
Prodejce:
Podzámčí

Cílem tohoto projektu je vybudovat moderní bytový dům s terasami a komerčními prostory skládající se ze dvou navzájem propojených objektů. Architektonicky je dům řešen s maximálním důrazem na soulad estetiky a funkčnosti reagující na moderní trendy bydlení ale i potřeby občanské vybavenosti. Celý projekt tak bude nabízet čtyřicet nadstandardních bytů o velikostech 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk a reprezentativní komerční prostory. Ke každému bytu je určeno jedno garážové parkovací stání v suterénu domu. Byty budou prodávány zkolaudované s vybavenými sociály, obklady, dlažbami a podlahami dle přání a výběru zákazníků. Výstavba tohoto projektu je financována z finančních prostředků investora Real-Treuhand reality a.s. a proto na objektu neváznou žádná zástavní práva.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů