Pod Zakletým - Říčky v Orlických horách

Lokalita: Říčky v Orlických horách -
Typizace: od 1+kk do 3+kk, od 49m2 do 102 m2
Cena: od 2 584 390 Kč do 5 687 497 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.podzakletym.cz/
Prodejce:
Pod Zakletým - Říčky v Orlických horách

„Projekt se nachází v prostoru bývalého zemědělského areálu v blízkosti centra obce.“

Realizace areálu Pod Zakletým v Říčkách v Orlických horách zahrnuje výstavbu objektů s apartmány různých velikostních kategorií a charakteru bydlení. Projekt zahrnuje apartmány velikostních kategorií 1+kk, 2+kk a 3+kk, s podlahovou plochou 48,9 m2 až 101,5 m2, apartmány budou mít ve většině případů balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku.
Vzhledem ke klimatickým podmínkám projekt zahrnuje realizaci zastřešeného parkoviště, ke koupi budou i venkovní parkovací stání. Parkování bude možné pouze mimo prostor objektů pro bydlení na těchto parkovacích místech.
Areál počítá s volnočasovými aktivitami, lyže, kolo, bazén. Lyže a kola se dají uložit do zvláštních místností při vstupu do jednotlivých apartmánů

Stavební povolení bylo již vydáno, začátek stavby na jaře 2008

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů