Pod Vodárenskou věží

Lokalita: Praha 8 - Libeň, Pod Vodárenskou věží
Typizace: od 39m2 do 89m2
Cena: od 2 749 852 Kč do 5 167 880 Kč, od 1+kk do 3+kk
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.skanskareality.cz/index.php
Prodejce:
Pod Vodárenskou věží

Novostavba je navržena jako čtyřpodlažní moderně řešený dům s pátým, výrazně ustupujícím podlažím. Základním kompozičním prvkem objektu je kvádr, který má dvě roviny fasády navržené tak, aby působily dojmem dvou plášťů budovy. Každý plášť je navržen z jiného materiálu. V suterénu budovy jsou kromě technického zázemí objektu (úklidová místnost s WC a výlevkou, výměníková stanice pro vytápění a ohřev TUV a technická místnost) zřízeny především podzemní garáže se 40 parkovacími místy, z toho 3 parkovacími místy pro invalidy. Vjezd a výjezd jsou vedeny z Davídkovy ulice.

Před domem je umístěno dalších 5 parkovacích stání pro návštěvníky (1x parkování pro invalidy). Další prostor podzemí zaujímají sklepní kóje přístupné přes garáže. Ostatní sklepy a sklepní kóje příslušející k jednotlivým bytům se nalézají v dalších nadzemních podlažích, a to vždy u výtahové šachty. Objekt má jediný vchod do budovy z východní strany domu přibližně v jeho středové části, odkud se vchází do vstupní haly s kolárnou a kočárkárnou. Z hlavní středové chodby jsou na každém patře zpřístupněny všechny bytové jednotky. Všechny byty v přízemí mají předzahrádky umístěné zčásti na volném terénu a zčásti na střeše podzemních garáží. V jižní části pozemku jsou chodník a opěrná
stěna propojující ulici Davídkovu a Lhotákovu.

Bytový dům obsahuje celkem 44 bytů s dispozicemi od 1+kk do 3+kk a obytnou plochou 39 m2 až 89 m2. Převažují byty 2+kk (28 bytů), zatímco garsoniéry 1+kk a byty 3+kk jsou zastoupeny ve stejném množství (8 a 8 bytů). V prvních dvou nadzemních podlažích je umístěno vždy jedenáct bytových jednotek, třetí a čtvrté nadzemní podlaží obsahují na každém patře deset bytů. V 5. NP, které je výrazně ustoupené, jsou navrženy pouze dvě bytové jednotky s velkými střešními terasami. Většina bytů je orientována na východ nebo západ. Pouze krajové byty mají navíc orientaci na jih nebo sever. Ke každému bytu bude náležet 1 sklepní kóje. K větším bytům (2+kk a 3+kk) je přiřazeno garážové stání. Byty v přízemí jsou opatřeny vlastními předzahrádkami. Všechny byty mají balkón, lodžii nebo terasu. Některé byty ve 3. a 4. NP mají k dispozici i jejich kombinaci.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů