Park Kavalírka

Lokalita: Praha 5 - Košíře, Pod Kavalírkou
Typizace: od 1+kk do 4+kk, od 29m2 do 91 m2
Cena: od 2491000,- Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.praha-byty.cz/cz/nove/projekty/park-kavalirka/projekt.html
Prodejce:
Park Kavalírka

Praha 5 – Košíře ulice Pod Kavalírkou 2 bytové domy o 6. NP cca 85 bytových jednotek kategorie 1+kk – 4+kk, 29 – 91 m2 vysoký standard vybavení excelentní dopravní vybavenost klidná lokalita, přímo u parku dokončení podzim 2010 Důvodem obliby bydlení v Praze 5 – Košířích je nejenom atraktivní a prestižní lokalita díky koncentraci prvorepublikových vilových čtvrtí, blízkost přírodních památek, vynikající dopravní dostupnost centra města, ale také veškerá občanská vybavenost a rozsáhlá možnost nákupů a zábavy v dostupném centru Zlatý Anděl a Nový Smíchov.

Nový bytový projekt Park Kavalírka bude umístěn v Košířích na Praze 5, v ulici Pod Kavalírkou. Lokalita parku nabízí hezké a klidné prostředí. Překrásná lokalita v blízkosti Košířského parku a přírodní památky Skalky zaručuje oázu klidu a pohody jen několik minut od centra. Jedinečnost bytových domů Park Kavalírka tkví v jejich umístění. Předpokládaný termín dokončení nového bytového projektu je v ríjnu 2010.

Projekt bude tvořen 2 pětipatrovými bytovými domy A a B, které budou mít společné podzemní podlaží, kde budou umístěna garážová stání a sklepy. Dohromady zde bude 85 bytů. Všechny byty budou mít balkony nebo terasy s výhledem do parku a některé z bytů budou mít prostorné předzahrádky. Byty budou zděné, vybaveny nadstandardně např. obložkovými zárubněmi, dřevěnými eurookny, dřevěnými plovoucími podlahami ve všech místnostech apod. nebo si klienti mohou zvolit nadstandardní úpravy podle svých vlastních představ.

Bytový projekt nabízí vynikající dopravní spojení do centra města, ale také rychlý nájezd na jižní spojku a výpadovku na Plzeň. V těsné blízkosti se nachází zastávka tramvají č. 4, 7, 9 a 10, a dále pak stanice autobusu č. 123 a 167, od nichž trvá cesta na metro Anděl cca 5 min.

Nespornou předností nového projektu je veškerá občanská vybavenost, v blízkosti se nachází základní škola, Gymnázium na Kavalírce, nemocnice na Homolce a Motolská nemocnice, pošta, obchody atd. Sportovně založení klienti mají možnost využít nedaleké fitness centrum s krytým bazénem, masážním centrem, rozsáhlý tenisový a squashový komplex, golfové hřiště v přírodním parku Košíře – Motol.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů