Panorama Devonská - byty ihned k nastěhování

Lokalita: Praha 5 - Hlubočepy, Devonská
Typizace: od 57m2 do 417m2, od 1+kk do 5+kk
Cena: od 2 800 630 Kč do 17 034 940 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.panorama-devonska.cz/O-projektu.aspx
Prodejce:
Panorama Devonská - byty ihned k nastěhování

Novostavba „PANORAMA DEVONSKÁ“ na Barrandovském kopci je umístěna do rozvíjející se části Prahy 5, která v budoucnu nabídne svým majitelů jednu z nejprestižnějších adres v této části města.

Lokalita je v dosahu Prokopského údolí, vhodného pro klidné procházky a cyklistické výlety. Z hlediska občanské vybavenosti se nabízí blízká základní škola, Poliklinika Barrandov a Tielleho náměstí s nákupním centrem. Snadno dosažitelné je také nákupní centrum Nový Smíchov

Novostavba je jedinečná svým architektonickým řešením, které bylo navrženo tak, aby novostavba vyčnívala nad Prahou a nabízela tak majitelům nových bytů panoramatický výhled na řeku Vltavu až k Vyšehradu.

Pro všechny byty novostavby jsou v suterénu domu určena garážová stání, kterých je dostatek i na dvě stání pro jednu bytovou jednotku. Základní myšlenkou celého projektu je stavba nadstandardní budovy v moderní podobě. Vítaná je také zeleň, obklopující novostavbu téměř ze všech stran a umístění na svahu zajišťuje pro všechny byty rovněž dostatek světla.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů