Ostravská brána

Lokalita: Ostrava - Moravská Ostrava
Typizace: 2+kk - 4+kk , 64m2 -119 m2.
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.mestskabrana.cz/popis_projektu.ms
Prodejce:
Ostravská brána

Bytový dům Ostravská brána nabízí 37 bytů v dispozičním řešení 2+kk až 4+kk a komerční část s prostorami pro obchody a služby. Většina bytů ve velikostech obytné plochy od 64 do 119 m2 je situována do 2. – 5. podlaží, první nadzemní a první zvýšené podlaží domu je vyhrazeno komerčním prostorám a technickému zázemí domu. Projekt počítá celkem se sedmi obchodními jednotkami a originální dvoupodlažní kavárnou s venkovním posezením. V okolí bytového domu vznikla klidová zóna, tedy prostor pro relaxaci. V podzemí domu jsou k dispozici parkovací stání, která majitelé nových bytů v centru Ostravy jistě ocení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů