Opálená apartmány Čeladná

Lokalita: Čeladná - Opálená
Typizace: 1+kk - 4+kk, 45m2 - 167 m2
Cena: od 1 557 810 Kč do 7 997 670 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.opalena.cz
Prodejce:
Opálená apartmány Čeladná

Opálená je místem, známým a starousedíky nazývaným také jako „Sruby Čeladná“. Sruby leží na úpatí hory Ondřejník 470m n.m., v podhorské vesnici Čeladná. Lokalita je od nepaměti cílem dovolených a volných víkendů, prostředí láká k aktivní relaxaci a odpočinku. Po celkové přestavbě bývalého horského hotelu vznikne v tomto krásném prostředí třípodlažní budova apartmánového typu. Urbanistická studie dotváří okolní krajinu, odpovídá tomu rovněž citlivá volba materiálů pro exteriéry. Projekt tak dává vzniknout 11-ti bytovým jednotkám vybízejícím k příjemnému bydlení i rekreaci. Dominantou řešení jsou prosluněné prostorné terasy orientované na jih s překrásným výhledem do krajiny. K dispozici je 5 garáží pro první zájemce. Ke každé bytové jednotce náleží očíslované kryté venkovní parkovací stání.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů