Obytný soubor VRCHOVINA

Lokalita: Vrchlabí - Liščí kopec
Typizace: 2+kk a 3+kk, 46 m2 - 67 m2
Cena: 2,1 mil. - 3,1 mil.
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.interma.cz/lokalita.php?id=26
Prodejce:
Obytný soubor VRCHOVINA

Obytný soubor VRCHOVINA se nachází v lokalitě Liščí Kopec, atraktivní a klidné části města Vrchlabí, které je díky své poloze v krkonošském podhůří nazýváno branou Krkonoš. Výstavba probíhá v prostoru s výhledem na Krkonoše, vymezeném ulicemi Na Výšině, Školní a Liščí kopec.
Bytový dům 2H je tvořen třemi nadzemními a jedním podzemním podlažím, ve kterém se nacházejí zděné komory k bytům a garáže. V domě se nacházejí byty 2+kk a 3+kk, přičemž většina je vybavena jedním nebo dvěma balkóny, či prostornou předzahrádkou.
V ceně každého bytu je zděná komora v suterénu, která dobře poslouží například pro uložení sportovního vybavení. Krajové byty (1.1, 1.8, 2.1, 2.8) mají samostatný vstup ze štítu domu.
V ceně bytu je také zahrnutý spoluvlastnický podíl na okolních pozemcích o výměře cca 2000 m2.
Výhodou města Vrchlabí je jeho poloha, která je jakýmsi rozcestníkem při cestách jak do Krkonoš západních, východních nebo samotného středu, tzn. okolí Špindlerova Mlýna. Obytný soubor VRCHOVINA má výbornou dopravní dostupnost z hlavních silničních tahů do Vrchlabí od Prahy, Špindlerova Mlýna, Liberce a Trutnova. Nespornou výhodu nabízí nejen množství blízkých lyžařských středisek, ale celá příroda Krkonoš, která nabízí celoroční sportovní vyžití, lyžování - cyklistika - turistika. Samozřejmostí je veškerá městská vybavenost v okolí, stejně tak jako kulturní a lázeňské vyplnění volného času.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů