Obytný soubor Liberec - Zelené údolí

Lokalita: Liberec - Liberec XXX, Vratislavice nad Nisou, Seniorů
Typizace: od 42m2 do 85m2, byty 1+kk, 2+1, 3+1, 3+kk
Cena: od 1 205 000 Kč do 2 380 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Obytný soubor Liberec - Zelené údolí

Prodej nových bytů za nejnižší možné ceny, v ověřené lokalitě Liberce - Zeleného údolí. I. etapa obsazena, aktuálně prodej II. etapy, byty 1+kk, 2+1, 3+1, 3+kk, další byty k nastěhování v létě 2009.

Výstavba obytného souboru se nachází ve východní části Liberce, katastrálním území Vratislavice nad Nisou, mezi ulicí U Sila, podél tramvajové trati Liberec - Jablonec nad Nisou, průtahem rychlostní komunikace směrem do Jablonce nad Nisou a ulicí Seniorů. Staveniště je svažité jihozápadním směrem, s částečným výhledem na Ještěd a Lužické hory, na jižní straně s novou příjezdovou komunikací. Z dopravního hlediska jsou domy napojeny na komunikaci Dobiášova a dále potom na komunikace Tanvaldská a Seniorů. V docházkové vzdálenosti najdete několik nákupních supermarketů, včetně jednoho z největších, Obchodního centra NISA ve vzdálenosti 3 km. Lokalita má velice dobré dopravní spojení (výjezd na dálnici) na Prahu a Jablonec nad Nisou. V krátkých docházkových vzdálenostech jsou umístěny: nová základní škola sportovního zaměření, mateřské školky, zdravotní střediska + lékárna, pošta, zastávky MHD a další občanská vybavenost. V těsném sousedství dominuje hotel „ZELENÉ ÚDOLÍ“, několik restaurací, cyklotrasa k Veseckému rybníku – letní odpočinková a relaxační zóna je doplněná nově vybudovaným zimním běžeckým areálem „Špičák“, využitý v rámci MISTROVSTVÍ SVĚTA 2009.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů