Obytný komplex - Nový Zličín

Lokalita: Praha 5 - Zličín, Strojírenská
Typizace: 1+kk - 4+kk
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Obytný komplex - Nový Zličín

Nový Zličín - Strojírenská ul. Praha 5 bytový komplex v docházkové vzdálenosti tram, busu (do 5min.) i metra (15-20 min). Převážně třípodlažní viladomy, nové komunikace, dětské hřiště.

Projekt Nový Zličín splňuje nároky na kvalitní bydlení v klidné lokalitě s dostatkem zeleně se zachovaným pohodlím městského bydlení. Moderní a útulný domov bude zajištěn vysokou kvalitou standardního vybavení bytů a společných prostor. Budete si moci vybrat ze široké nabídky druhů, materiálů i barev obkladů, keramických dlažeb a podlahových krytin jak ve standardním tak na přání i v nadstandardním provedení. Byty jsou slunné, prostorné, převážně s balkony nebo terasami v různých dispozicích od 1+KK po 4+KK. Byty budou vystavěny v pěti převážně 3 podlažních viladomech. S tím související výstavba nových komunikací a dětského hřiště bude zahájena, stejně jako stavba viladomů, na začátk roku 2009. Nastěhování prvních obyvatel je pak plánováno na konec roku 2010. Dobře situovaný projekt poskytuje pohodlí bydlení blízko centra města, kam je možno se dostat jak autem (cca 15-20 minut) tak i autobusem či tramvají. Zhruba 4 minuty jízdy autem jsou vzdáleny komunikace Pražský okruh (směr letiště Ruzyně, nákupní centrum Šestka) či Rozvadovská spojka (směr Plzeň). Nákupní centra, Metropole Zličín, IKEA, TESCO, GLOBUS a stejně tak i konečná stanice metra B, jsou vzdáleny přibližně 15-20 minut chůze, 5 minut jízdy autem nebo 3 stanice autobusem PID. Stanice autobusu č. 164 jsou v docházkové vzdálenosti cca 150-200 metrů, plánuje se výstavba nové autobusové zastávky přímo u obytného komplexu. Cca 350-400 metrů od objektů je vzdálena konečná stanice tramvají č. 7, 9 a 10 a autobusová zastávka linek č. 180, 380 a 384. Vzhledem k vynikající poloze projektu, který je na rozhraní katastrů Zličín a Řepy, je možno si vybrat z více základních a mateřských škol. Milovníci aktivního odpočinku naleznou v okolí dostatek sportovišť včetně nově vybudované stezky pro kola a kolečkové brusle. Investorovi se podařilo citlivě vnímat názory a rady architektů a společně s nimi vytvořit kvalitní a moderní bytový komplex vytápěný tepelnými čerpadly.Předpokládaný termín zahájení prodeje je únor 2009.


Situován při ulici Strojírenská, v klidné lokalitě s množstvím zeleně a dobrou infrastrukturou.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů