Obytný areál Čihadla I. - 2. etapa

Lokalita: Praha 14 - Černý most, Ocelkova
Typizace: 1+kk do 3+kk, cca 37 m2-60 m2
Cena: od 2 080 000 Kč do 3 135 800 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.navatypgroup.cz/cihadla/index.php
Prodejce:
Obytný areál Čihadla I. - 2. etapa

Bytový dům o 5 nadzemních podlažích a 1 podzemním podlaží. V podzemním podlaží jsou garáž. stání. Dům je rozdělen na 2 sekce s vlast. vstupy a výtahy.

Celkem 30 bytových jednotek od 1+kk do 3+kk, cca 37 m2-60 m2. Balkony, lodžie nebo terasy u všech bytů, v přízemí s předzahrádkami, 24 parkovacích stání v garážích v 1. PP, sklípky.

Dobrá infrastruktura a dopravní spojení (cca 5 min. pěší chůze od stanice metra Rajská zahrada). V blízkém okolí budoucího obytného areálu se nachází přírodní park Klánovice – Čihadla, Kyjský rybník (koupaliště), cyklotrasy, squash centrum, bowling atd. Nedaleko stanice metra Rajská zahrada je veškerá občanská vybavenost – pošta, nákupní středisko, banky, obchody služeb atd. Pouze o jednu stanici dále metrem (stanice - Černý Most) se nachází jedno z největších nákupních center v České republice – Centrum Černý Most. Blízké napojení na městské komunikace a dálnici D11 na Hradec Králové a rychlostní silnice na Mladou Boleslav.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů