ONYX - nové byty v centru Brna

Lokalita: Brno - Trnitá
Typizace:
Cena:
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Byty jsou již rozprodány
WWW: http://www.fiedlerreality.cz/default.asp?intPageID=599
Prodejce:
ONYX - nové byty v centru Brna

Bytový dům Onyx navazuje na stávající zástavbu ulice Přízová a současně vytváří první zástavbu ulice Spálená.

Je příznivě umístěn nedaleko centra a obchodní galerie Vaňkovka v části Brna, která je označována názvem Jižní centrum.Onyx je nyní významnou dominantou území. Nárožní objekt s šesti nadzemními podlažími a sedmým ustupujícím, fasádou provedenou z pálených lícovek a standardem provedení předznamenává budoucí zásadní přerod lokality. Onyx byl dokončen v roce 2008, kdy bylo řádně zkolaudováno 55 bytů, 4 nebytové jednotky a 75 parkovacích míst umístěných ve třech podlažích hromadné garáže s pohodlnými komunikačními rampami. K prodeji do osobního vlastnictví nyní nabízíme kancelářskou jednotku ve 2.NP, která má plochu 48m2 a terasu 23m2, ostatní jednotky jsou prodány. Informace o kancelářské jednotce naleznete na stránkách FIEDLER REALITY s.r.o. v rubrice Developerské projekty či v jednotlivých zakázkách pod číslem 15573. V části věnované jednotlivých zakázkám aktuálně zveřejňujeme i nabídku volných bytových či nebytových jednotek a parkovacích míst, které jsou naším prostřednictvím nabízeny do nájmu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů