OBYTNÉ ZAHRADY Praha 9 - Újezd

Lokalita: Praha 9 - Újezd nad lesy, Rapošovská
Typizace: od 40m2 do 100m2, od 2+kk do 4+kk
Cena: od 1 866 000 Kč do 4 890 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Cena bytů zahrnuje 1-2 garážová stání
WWW: http://www.contireal.cz/zahrady/
Prodejce:
OBYTNÉ ZAHRADY Praha 9 - Újezd

Lokalita obytných zahrad s vilovým bydlením, která je předmětem projektu, je situována v Praze, městské části Újezd nad Lesy v ulici Rápošovská. Pozemek se nachází v klidné části této části města určeného k bydlení a sousedí s podobnou výstavbou s novými vilovými domy, které jsou již postaveny v sousedství projektu.

Na pozemku o rozloze více než 5.000 m2 je navržena výstavba 3 samostatných domů vilového charakteru a architektury a v každém domě jsou umístěno 8 bytů. Středem pozemku vede obslužná komunikace s vjezdy do garáží jednotlivých objektů. Dispozice bytů v jednotlivých domech jsou řešeny tak, aby interiér bytů navazoval na exteriér celé zahrady tvořící pozemek, a to prostřednictvím balkonů a teras, navazující na individuelní zahrádky patřící k některým bytům na pozemku projektu.

Orientace bytů respektuje maximální proslunění a jeho využití prostřednictvím velkých oken. Umístění domů je řešeno tak, aby každá bytová jednotka měla dostatečný výhled do bohaté okolní zeleně. Orientace pozemku a tím i jednotlivých domů umožňuje umístit jednotlivé byty k příznivým světovým stranám. Charakter bydlení je proto rozprostřen z bytu do plenéru celé zahrady - pozemku. Tento projekt dává podmínky dosáhnou komfortního způsobu vilového bydlení v klidné části Prahy, určený především pro rodiny s dětmi, ale také pro klienty kteří chtějí bydlet na dosah přírody a přitom v hlavním městě.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů