Nymburk - bydlení pro náročné.

Lokalita: Nymburk -
Typizace: 18 domů 4+kk od 164m2
Cena: od 3 820 000 Kč do 5 853 990 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realpartners.cz/projekt.php?id=43
Prodejce:
Nymburk - bydlení pro náročné.

EKO Logiké, nízkoenergetické, jednopodlažní cihlové domy 4+kk/T/G na vlastním pozemku Cena včetně pozemku, garáže a DPH od 3.834.200,- Kč.

Po úspěšném dokončení prodeje I.etapy byl zahájen prodej II.etapy

Všechny typy domů mají garáž o velikosti 25m2 a dlážděnou terasu. Rozdílná velikost a koncepce domu zaručí jeho dostatečnou originalitu a variabilitu. Konstrukce domu má zděné obvodové zdivo, nosné prvky krovu jsou dřevěné s plochou nebo sedlovou střechou v mírném spádu. V interiéru dominují přírodní materiály jako přírodní kámen a dřevo.

Domy jsou dodávány ve třech úrovní vybavení. V základní - obsahující mimo jiné například masivní dubové parkety, až po nejvyšší výbavu obsahující například vytápěný venkovní bazén, saunu, sanitu v exkluzivním designu, kuchyň se spotřebiči apod. Velké prosklené plochy do vlastních zahrad propojí interiér s exteriérem. K domu náleží pozemek o velikosti 820 – 1160m2.

Urbanistickým záměrem bylo vytvořit městskou atmosféru spolu s ohledem na soukromí každého jednotlivého domu. Z tohoto důvodu jsou domy umístěny po obvodu malých náměstí, kdy stěny domů utváří přirozenou hranici pozemků domů. Kruhová koncepce pak minimalizuje optickou konfrontaci mezi obyvateli. Jednotlivé středy náměstí odlišují uprostřed osazené fontány, vzrostlé stromy nebo plastiky.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů